СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Var Matin
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

L'homme qui a tué un enfant ukrainien sur la Prom' en circulant à trottinette, condamné à de la prison par le tribunal

Резюме:Le 29 juin 2022, sur la Promenade des Anglais, l’usager d’une trottinette débridée a tué Yan, 5 ans, un réfugié ukrainien. Xiaoquiang , 46 ans, a été condamné ce lundi pour de coupables imprudences à trois ans de prison dont deux avec sursis.
Посилання:https://www.varmatin.com/justice/lhomme-qui-a-tue-un-enfant-ukrainien-sur-la-prom-en-circulant-a-trottinette-condamne-a-de-la-prison-par-le-tribunal-886642
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 19:20:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:20.11.2023 20:15:48
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014