СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Frankfurter Allgemeine Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Ukrainische ESC-Siegerin: Jamala von Russland zur Fahndung ausgeschrieben

Резюме:

Die ukrainische Sängerin Jamala bei der Show «Germany 12 Points - der deutsche ESC-Vorentscheid» in Berlin in Frühjahr 2022.

Russland hat Jamala, die ukrainische Siegerin des Eurovision Song Contest 2016, zur Fahndung ausgeschrieben. Die Sängerin hatte den russischen Angriffskrieg gegen die Ukraine immer wieder öffentlich angeprangert.

Посилання:https://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/menschen/esc-siegerin-2016-jamala-von-russland-zur-fahndung-ausgeschrieben-19327292.html
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 18:02:49
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:20.11.2023 18:14:15
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014