СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:E15
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Jednodušší pravidla státní podpory pro firmy budou nadále platné, rozhodla EK

Резюме: Evropská komise oznámila, že prodlouží platnost jednodušších pravidel pro získávání státní podpory pro krizí zasažené firmy o dalších šest měsíců do června 2024. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na prohlášení komise. Země EU tak budou moci poskytnout společnostem kompenzace za vysoké ceny energií způsobené ruskou invazí na Ukrajinu i děním na Blízkém východě.
Посилання:https://www.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/jednodussi-pravidla-statni-podpory-pro-firmy-budou-nadale-platne-rozhodla-ek-1411740
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 17:34:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:20.11.2023 18:03:33
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014