СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Adnkronos
Мова:16 (Italian / italiano)
Заголовок:

Calcio, scende in campo la Nazionale italiana dottori, medici 'malati' di pallone

Резюме:(Adnkronos) - Se questa sera l'Italia batte l’Ucraina e si qualifica ai prossimi Europei "vogliamo sfidare gli azzurri per festeggiare. Lanciamo un appello al mister Spalletti che saremmo fieri di avere con noi"
Посилання:https://www.adnkronos.com/cronaca/calcio-scende-in-campo-la-nazionale-italiana-dottori-medici-malati-di-pallone_5HcZeOUo6g4TDvUegu7ZIj
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 16:35:25
Автор:[email protected] (Web Info)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):cronaca
Додано:20.11.2023 17:08:00
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014