СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Оливър Стоун: САЩ искат да лишат Русия от суверенитет и да заграбят нейните ресурси

Резюме:/КРОСС/ Съединените американски щати искат да лишат Русия от суверенитет, за да завладеят нейните ресурси. Това заяви американският режисьор, носител на три награди "Оскар, Оливър Стоун в разговор с портала MovieWeb. В интервюто той посочи, че Вашингтон не харесва сегашната ситуация в света, в която Русия, опустошена през 90-те години, се изправи на крака и се превърна в активен политически играч. „Ние не искаме независима Русия, искаме да я лишим от суверенитет, за да влезем в евразийския континент", подчерта Стоун в разговор с портала. През юли Стоун каза, че Путин "не е чудовището, за каквото го представя американската пропагандна машина". Той отбеляза, че докато е снимал интервю с руския лидер, той му е задавал директни и честни въпроси и не е забелязал „войнственост" в думите му. През миналата година Стоун каза, че смята, че САЩ са отговорни за разпалването на конфликта в Украйна. Според него от 2014 г. Украйна е престанала да бъде неутрална и е заела позиция срещу Русия.  
Посилання:https://www.cross.bg/rysiya-stoyn-syverenitet-1733346.html
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 15:46:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):СВЯТ
Додано:20.11.2023 16:11:30
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014