СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Asiantuntija: Suomen rajaselkkaus muistuttaa Ukrainasta – ”Toimikaa nopeasti”

Резюме:Suomen olisi pitänyt katsoa mallia Puolasta ja erityisesti Liettuasta, kriisinhallinnan asiantuntija sanoo. Kansainvälisen kriisinhallinnan asiantuntija, valtiotieteiden tohtori Timo Hellenberg myöntää seuranneensa tilannetta Suomen itärajalla ”aika sekavin mielin”. – Itseäni hämmästyttää ennen kaikkea se, että päätöksentekoa tehdään asteittain ja ikään kuin tunnustellen, että mitä sieltä seuraavaksi tulee, hän sanoo.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/b14ec7cb-0691-403e-807b-66fce714d254
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 15:50:06
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:20.11.2023 16:08:21
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014