СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

L. Austinas Kyjive siekia sumažinti susirūpinimą, kad JAV parama Ukrainai gali sumažėti

Резюме: L. Austinas Kyjive siekia sumažinti susirūpinimą, kad JAV parama Ukrainai gali sumažėti
JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas (Loidas Ostinas) pirmadienį apsilankė Ukrainoje su iš anksto neskelbtu vizitu, siekdamas sumažinti Kyjivo susirūpinimą, kad jo svarbaus sąjungininko Vašingtono parama gali sumažėti, Rusijos plataus masto invazijai tęsiantis jau beveik 21 mėnesį.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/l-austinas-kyjive-siekia-sumazinti-susirupinima-kad-jav-parama-ukrainai-gali-sumazeti-57-2147610?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 15:40:03
Автор:[email protected] (15min.lt)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Pasaulis
Додано:20.11.2023 16:07:37
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014