СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

LIVE TEXT/ Ucraina a recuperat trupurile a 94 de soldați căzuți la datorie. Război în Ucraina, ziua 635

Резюме:UPDATE 15:40 Ucraina a recuperat trupurile a 94 de soldați ucraineni căzuți la datorie din teritoriile ocupate de Rusia la 20 noiembrie, a anunțat Comandamentul de coordonare pentru tratamentul prizonierilor de război. În schimb, Ucraina a transferat către partea rusă rămășițele unui număr nedezvăluit de soldați ruși uciși în luptă, a precizat cartierul general. Trupurile...
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/14721806
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 17:50:11
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:20.11.2023 16:07:20
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014