СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Blesk
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Na vítězku Eurovize Jamalu vydali Rusové zatykač. Brojila opakovaně proti Putinově invazi

Резюме: Rusko vydalo zatykač na ukrajinskou zpěvačku Jamalu, která v roce 2016 zvítězila v mezinárodní písňové soutěži Eurovize a v minulosti kritizovala ruskou invazi na Ukrajinu i anexi Krymu. Informovala o tom dnes ruská tisková agentura TASS s odvoláním na databázi hledaných osob ruského ministerstva vnitra.
Посилання:https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-valka-na-ukrajine/758164/na-vitezku-eurovize-jamalu-vydali-rusove-zatykac-brojila-opakovane-proti-putinove-invazi.html
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 14:58:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:20.11.2023 16:02:24
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014