СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nacional
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Pali zbog korupcije: Kijev smijenio dužnosnike za kibernetičku obranu

Резюме:Ukrajina je u ponedjeljak smijenila dvojicu visoko pozicioniranih dužnosnika za kibernetičku sigurnost usred istrage zbog navodne pronevjere, rekao je viši dužnosnik vlade. Vlada je otpustila Jurija Ščihola, čelnika ukrajinske službe za specijalne komunikacije i zaštitu informaciju i njegova zamjenika Viktora Žoru, napisao je predstavnik vlade u parlamentu Taras Melničuk na komunikacijskoj platformi Telegram. Do smjena je došlo […]
Посилання:https://www.nacional.hr/pali-zbog-korupcije-kijev-smijenio-duznosnike-za-kiberneticku-obranu/
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 15:01:51
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Svijet;Ukrajina
Додано:20.11.2023 15:03:15
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014