СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Frankfurter Allgemeine Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Ukraine-Liveblog: Putin nimmt nach langer Pause wieder an G-20-Gipfel teil

Резюме:

Der russische Präsident Wladimir Putin bei der Teilnahme am Internationalen Kulturforum in Sankt Petersburg am 17. November 2023.

US-Verteidigungsminister Austin zu Besuch in Kiew +++ Selenskyj: Ukrainische Rüstungsindustrie erreicht erhöhte Produktionsziele +++ Spenden für die Ukraine an Unicef gehen zurück +++ Ukrainisches Militär setzt sich südöstlich des Dnipro fest +++ alle Entwicklungen im Liveblog.

Посилання:https://www.faz.net/aktuell/politik/ukraine-liveticker-putin-nimmt-nach-langer-pause-wieder-an-g20-gipfel-teil-faz-19030454.html
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 13:05:13
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:20.11.2023 13:12:48
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014