СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

HBL: Uudenmaan prikaatissa koulutettu hiljaisuudessa joukkoja Ahvenanmaan turvaamiseksi

Резюме:Joukkoja on koulutettu kaikessa hiljaisuudessa siitä asti, kun Venäjä valtasi Krimin. HBL uutisoi, että Suomen rajavartiosto ja merivoimat ovat kouluttaneet Uudenmaan prikaatissa joukkoja, joita voitaisiin lähettää Ahvenanmaalle jo rauhan aikana. Joukkoja on koulutettu kaikessa hiljaisuudessa siitä asti, kun Venäjä valtasi Krimin Ukrainassa vuonna 2014. Länsi-Suomen merivartioston apulaiskomentaja Ilja Iljin sanoi HBL:lle, että tiedot joukkojen suuruudesta ovat salaisia.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f5dc9fac-7825-4c69-955f-60f26fd2fe73
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 12:30:54
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):kotimaa
Додано:20.11.2023 13:08:44
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014