СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nacional
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Američki ministar obrane stigao u Kijev

Резюме:Američki ministar obrane Lloyd Austin stigao je u ratni Kijev u ponedjeljak u znak “nepokolebljive” potpore usred sve veće podjele oko održivosti vitalne zapadne pomoći Ukrajini dok se rat s Rusijom produžava. Na fotografiji koju je veleposlanstvo objavilo, Austin se u pratnji zapovjednika Europskog zapovjedništva SAD-a pored vlaka rukuje s američkim veleposlanikom u Kijevu. “Danas sam ovdje kako bih prenio […]
Посилання:https://www.nacional.hr/americki-ministar-obrane-stigao-u-kijev/
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 12:19:39
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Svijet;lloyd austin
Додано:20.11.2023 13:02:51
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014