СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:La Croix
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Guerre en Ukraine, jour 635 : le patron du Pentagone à Kiev, percée des Ukrainiens sur le Dniepr

Резюме:

Lloyd Austin, le secrétaire américain à la défense, est arrivé lundi 20 novembre à Kiev pour une visite destinée à rappeler le soutien des États-Unis. Les forces ukrainiennes assurent avoir réalisé une percée de plusieurs kilomètres sur la rive gauche du Dniepr occupée par l’armée de Moscou.

Посилання:https://www.la-croix.com/international/guerre-ukraine-russie-jour-635-point-conflit-ukrainien-poutine-aujourdhu-2023-11-20-1201291500
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 12:11:58
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):International
Додано:20.11.2023 13:01:05
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014