СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Monitorul de Suceava
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Un ucrainean lăsat fără numere la microbuzul cu care făcea piraterie auto a revenit la ...

Резюме:
 Ucrainenii care fac transport auto de persoane dinspre Cernăuți spre Aeroportul Suceava, făcând o majoră concurență neloială firmelor autorizate de transport, sunt foarte greu de oprit, în ciuda eforturilor polițiștilor de la Serviciul Județean Transporturi Suceava, care îi amendează și le ridică ... (continuare)

Autor: Florin PAIU
Articol publicat luni, 20 noiembrie 2023, în secţiunea "Local".
Посилання:https://www.monitorulsv.ro/Local/2023-11-20/Un-ucrainean-lasat-fara-numere-la-microbuzul-cu-care-facea-piraterie-auto-a-revenit-la-transport-ilegal-cu-numere-noi-obtinute-din-Ucraina
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 9:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Local
Додано:20.11.2023 12:07:03
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014