СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Blesk
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Bohdan (18) je doma na Ukrajině: Okupanti ho odvlekli do Ruska a nutili vstoupit do armády

Резюме: Na Ukrajinu se vrátil ukrajinský teenager a sirotek Bohdan Jermochin, kterého Rusové odvlekli z okupovaného Mariupolu do Ruska. Na sociálních sítích o tom informoval šéf kanceláře ukrajinského prezidenta Andrij Jermak. Jermochin byl v době svého pobytu v Rusku předvolán k odvodové komisi, kam se měl dostavit po dovršení 18 let.
Посилання:https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-valka-na-ukrajine/758102/bohdan-18-je-doma-na-ukrajine-okupanti-ho-odvlekli-do-ruska-a-nutili-vstoupit-do-armady.html
google translate:  переклад
Дата публікації:19.11.2023 16:19:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:20.11.2023 11:02:20
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014