СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mediapool.bg
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Израелският собственик на отвлечения с българи кораб е спонсор на Военноморското училище във Варна

Резюме:Кадър от събитие на Висшето военноморско училище "Н. Й. Вапцаров“ . Сн. БГНЕС Отвлеченият край Йемен кораб "Galaxy Leader", на борда на който има и двама българи, е собственост на британска компания, част от която се притежава от един от най-богатите израелци Ейбрахам (Рами) Унгар. Унгар е спонсор на Военноморското училище във Варна. В сайта на училището се посочва, че за последните 20 години компанията на Унгар е помогнала за организирането на обучението, наемането на работа на възпитаници на учебното заведение, както и за подобряване на учебната база. През 2014 година израелският бизнесмен е получил почетното звание "Доктор хонорис кауза" на учебното заведение, съобщи БНТ. Сред екипажа на борда на кораб има различни националности - украинци, българи, филипинци и мексиканци, но не и израелци. Корабът е напуснал пристанище в Турция и се е насочил към Индия. Единият от похитените двама българи е капитан на плавателния съд. Системата за автоматична идентификация на отвлечения край Йемен кораб "Galaxy Leader" e изключена. Това потвърждават данните за сателитно проследяване на сайта "MarrineTraffic". 
Посилання:https://www.mediapool.bg/izraelskiyat-sobstvenik-na-otvlecheniya-s-balgari-korab-e-sponsor-na-voennomorskoto-uchilishte-vav-varna-news353478.html
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 8:09:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):България
Додано:20.11.2023 9:09:16
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014