СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Adnkronos
Мова:16 (Italian / italiano)
Заголовок:

Ucraina, Zuppi pronto a missione di pace: "Vado per aiutare ciò che favorisce il dialogo"

Резюме:(Adnkronos) - Il presidente della Cei: "Farò tutto il possibile per non accettare passivamente la guerra" ma si chiude dietro a un "no comment" a chi chiede se si recherà sia a Kiev che a Mosca
Посилання:https://www.adnkronos.com/ucraina-zuppi-pronto-a-missione-di-pace-vado-per-aiutare-cio-che-favorisce-il-dialogo_MGHAChK94QHTsuzHHoLv0
google translate:  переклад
Дата публікації:25.05.2023 18:20:18
Автор:[email protected] (Web Info)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):internazionale/esteri
Додано:25.05.2023 19:07:44




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014