СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Interlic Интерлик
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Informații privind călătoriile în Ucraina, în contextul pandemiei COVID-19 dar și inundațiilor din această țară

Резюме:MAEIE, prin Ambasada Republicii Moldova în Ucraina, aduce la cunoștință cetățenilor Republicii Moldova următoarele modificări aprobate de autoritățile Ucrainei referitoare la măsurile de carantină pentru prevenirea răspândirii coronavirusului COVID-19 la traversarea frontierei de stat a Ucrainei.
Посилання:http://www.interlic.md/2020-06-29/informa-ii-privind-calatoriile-in-ucraina-in-contextul-pandemiei-covid19-dar-i-inunda-iilor-din-acea-63877.html
google translate:  переклад
Дата публікації:29.06.2020 23:17:01
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:29.06.2020 23:16:56
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014