СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mladá fronta DNES
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Nákaza ve středu Evropy. Orbán ji využívá ke svým cílům, Ukrajinci dál válčí

Резюме:Slovenští zdravotníci po třech týdnech od prvního potvrzeného pacienta s koronavirem dostali chybějící respirátory, v Německu vláda schválila obří pomoc zkoušené ekonomice. V Maďarsku se zase opozice obává, že vláda stav nouze už nikdy nezruší. Ukrajinské separatisty naopak žádná pandemie nezajímá a s Kyjevem bojují dál.
Посилання:https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-rakousko-slovensko-polsko-nemecko-madarsko-ukrajina-opatreni-viktor-orban.A200325_110707_zahranicni_kha#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=idnes&utm_content=main
google translate:  переклад
Дата публікації:25.03.2020 22:11:00
Автор:
Url коментарів:https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-rakousko-slovensko-polsko-nemecko-madarsko-ukrajina-opatreni-viktor-orban.A200325_110707_zahranicni_kha/diskuse
Джерело:
Категорії (оригінал):Zprávy - Zahraničí
Додано:25.03.2020 22:20:13
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014