СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Зеленски призова украинските църкви да организират празнуване на Великден онлайн

Резюме:Зеленски призова украинските църкви да организират празнуване на Великден онлайнПрезидентът на Украйна Володимир Зеленски призова днес отговорните религиозни власти в страната да организират онлайн празнуване на Великден. Той обеща патрули близо до църквите, като част от мерките за борба с коронавируса, предаде Франс прес. "Лидерите на църквите разбират, че религиозните служби могат да бъдат отслужени онлайн", заяви Зеленски
Посилання:https://www.24chasa.bg/novini/article/8358707
google translate:  переклад
Дата публікації:25.03.2020 21:55:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:25.03.2020 22:06:09
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014