СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:DeutschlandRadio
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

EU-Außenminister beraten heute in Brüssel über Lage in Syrien und in der Ukraine

Резюме:Die EU-Außenminister wollen heute bei ihrem Treffen in Brüssel über neue Sanktionen gegen Syrien beraten. Im Gespräch sind weitere Einreiseverbote und Kontensperrungen. Zudem geht es um die Menschenrechtslage in der Ukraine. Ferner wollen die Minister als Vorbereitung auf den NATO-Gipfel Ende der Woche darüber beraten, wie Afghanistan beim Aufbau eines Polizeiapparats langfristig unterstützt werden kann.
Посилання:http://www.dradio.de/nachrichten/2012051409/5/
google translate:  переклад
Дата публікації:14.05.2012 8:12:13
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:14.05.2012 8:12:13
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014