СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Автор: Валерій Дротенко 
Ера Крайскі або про вакуум після харизматичних лідерів
12.05.2012 17:13:09

Про те, наскільки успішною і впливовою може бути навіть така невеличка країна, як Австрія, свідчить перебіг подій у політиці країни протягом тих 20 років, коли беззмінним бундесканцлером був Бруно Крайскі.

Рекомендований перегляд  - Бруно Крайскі - Станції у житті політика.

Бруно був і залишається найбільшим моральним авторитетом і найуспішнішим політиком, як на внутрішній, так і на зовнішній арені.

Наявність подібної харизматичної фігури, котра, окрім усього, надзвичайно комунікабельна, з одного боку, дає неабияку фору країні, котрою вона керує. З іншого ж - його успіх затьмарюватиме на багато поколінь будь-чий наступний, і підтримувати єдність нації за браком харизм і популярності серед народу для наступників - надзвичайно важе завдання; вакуум, що утворюється по смерті подібних лідерів, практично ніким заповнити, що має відповідні наслідки для країни.

Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014