СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Саркофаг над аварійним енергоблоком ЧАЕС буде готовий до кінця року

17.10.2016 6:15:00
Автор: valeriy.drotenko 

Якщо для самих українців найрадіснішою в національному новинному сеґменті новиною виявився несподівано вдалий замах на "Моторолу", то інозмі (особливо німецькі) найбільше потішила "тверда обіцянка" мінекології Остапа Семерака закінчити спорудження об'єкту "Укриття" до кінця 2016р.,  опублікована ним у власному фейсбуці. Новину підхопив лише "Захід.нет".

І якщо наші новинарі більше зосередилися на фото та загальному "ми тут січас, ми січас тут" (с), то німці неабияк надихнулися цією звісткою, що лише зайвий раз демонструє ту світоглядну прірву, що відділяє нас поки що від німців за рівнем екологічної обізнаності та стурбованості, а також не пропустили повз вуха й навели цифрові подробиці параметрів об'єкту - вагу арки, її довжину, висоту, тощо. Також вражає дитяча просто віра в обіцянки українського чиновництва. Втім - подивимося, до листопада вже не так багато залишається.

 

 


Оригінал: Die Hülle für das Atomkraftwerk Tschernobyl soll 2016 fertig werden
Рубрика(и): Чорнобиль

Схожі публікації (28):
Paris Match (France, French) Ольга Куриленко, "неопромінювана"
З нагоди зйомок фільму "Зона Відчудження", українська акторка... 29.03.2012 9:51:49
RTV Slovenija (Slovenia, Slovenian) Круг чи два над Чорнобилем за 100 євро
Новий креатив від МЧС - попервах заборонивши туризм до Чорноб... 23.01.2012 22:35:33Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014