СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Афтенпостен: Українських дітей вчать убивати росіян

08.09.2016 22:30:00
Автор: valeriy.drotenko 

"Смерть росіянам' вчать співати українських дітей у літніх таборах" - під таким заголовком опублікував статтю не хто-небудь, а флагман норвезької преси Aftenposten. Підпис під світлиною звучать так: зброя в руках цієї дічинки, звичайно ж, макет, але за кілька років вона зможе отримати справжню.

На жаль, повний текст статті доступний лише платним підписникам. З резюме ("у літніх таборах з дітей роблять патріотів нації-екстремістів") та першого абзацу можемо припустити, що нічого хорошого у ній про Україну не написано. Здавалося б, недолугі дописи британської преси до Євро-2012 мали б навчити зарубіжних журналістів, наскільки оманливим може бути зовнішнє враження про любительське військово-патріотичне виховання, що його здійснюють небайдужі далекоглядні ентузіасти в Україні за абсолютного браку підтримки з боку влади. Але ж ні.


Оригінал: «Død over russerne», synger ukrainske barn på sommerleir
Рубрика(и): ДПЮ

Kurir (Serbia, Croatian) "Українські нацисти планують різню!"
Саме під таким заголовком вийшла варіація на статтю в журналі... 29.04.2012 7:00:00Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014