СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Одеса, бандитська столиця

09.09.2016 1:00:00
Автор: valeriy.drotenko 

У доволі об'єктивній статті Junge Welt подаються подробиці стрілянини, що сталася в готелі Villa le Premier у Одесі вечора 06 вересня 2016р. Також, обстановка у одеському регіоні в цілому подається як така, де держава втрачає монополію на силу - згадується також конфлікт за збір урожаю в с.Пірожна (Кодимський район).
Як справедливо зазначає автор, "стрілянина в готелі відбувалася на очах 30 мешканців - як правило, іноземців, котрі повезуть додому спогади про неї як яскраві й красномовні свідчення привабливості інвестиційного клімату країни та міста зокрема". Згадується Труханов, розгон "анти-Труханівського Майдану" на Думській площі силами "представників" київського Майдану, тощо.
Наприкінці наводиться цікава гіпотеза (вочевидь, почерпнута автором у розмовах з місцевими під час збору матеріалів до статті) про те, що ходять чутки, ніби у одеських негараздах прослідковується "рука Києва", котрий зацікавлений у дискредитації місцевого голови ОДА Саакашвілі.
Хороший і цікавий матеріал, однозначно.  


Оригінал: Banditenhauptstadt Odessa
Рубрика(и): Злочини в Україні , Одеса , Villa le Premier 06.09.2016
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014