СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Голандські ЗМІ: Поки що жодної децентралізації

06.09.2016 11:28:08
Автор: valeriy.drotenko 

Низка регіональних нідерландських ЗМІ випустила короткі повідомлення про відсутність прогресу в децентралізації, зокрема, у тій частині, що стосується розширення повноважень "повсталих" як там пишуть республік Донецьку й Луганську.

Ацент робиться спочатку на тому, що Україна не виконує свою частину Мінських угод. Щоправда, нижче також зазначається, що українська сторона вимагає від Росії (котру тут називають "захисником повстанців") передачі контролю над кордоном спочатку.

Загальний же месидж - "в Україні нема жодного прогресу" (у даному випадку - з децентралізацією. 

Цікаво, що усі газети, котрі опублікували чи передрукували (один-в-один) цю новину, - Noordhollands Dagblad, IJmuider Courant, Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad та Gooi- en Eemlander, - належать медійному концернові HDC Media, котрий, своєю чергою, належить Telegraaf Media Groep. Решту ланцюжка зацікавлених у псуванні іміджу України осіб лишаємо на пізніше дослідження (наше або ж Ваше).


Оригінал: Oekraïne: voorlopig geen decentralisatie
Рубрика(и): Децентралізація , Мінські угоди

Схожі публікації (5):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014