СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Кіпрські комуністи та Катинська трагедія

29.04.2012 8:42:53
Автор: Валерій Дротенко 

У зв'язку з розглядом у Європейському суді позову 15 родичів загиблих під час розстрілів у Катині польських офіцерів, блогер з Cyprus Mail не нехтує можливістю закинути керівництву "Прогресивної партії робочого люду" (екс-Комуністичної партії Кіпру) те, що вони й досі невблаганно "тримають чітку лінію партії" (успадковану ще з повоєнних часів - буремних 1940-х та 1950-х) і відмовляются визнавати злочинність сталінського режиму.

Для довідки: кількість місць у парламенті, що їх виборює ППРЛ, стабільно зростає (з 27.4% 1985-го до 32.67% 2011-го).


Оригінал: Will AKEL still doubt Soviet role in Polish massacre?
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014