СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Бомби і роздуми

27.04.2012 20:03:00
Автор: Валерій Дротенко 

Протягом тижнів поспіль Україна пов’язана з тривожними новинами, і ось тепер ці теракти на Сході країни додають страху і занепокоєності. Західні країни мусять докласти тепер усіх можливих зусиль для стабілізації ситуації в країні. Для цього існує дипломатія, а також ЧЄ з футболу.
Останніми днями градус новин з України все вищий, тоді як лише за шість тижнів там відбуватиметься свято футболу: головний опозиційний політик країни – за ґратами внаслідок політично замовленого вироку, її стан все погіршується, і президент Німеччини на знак протесту відмовляє у офіційному візиті своєму українському колезі на знак неприйняття мстивого правосуддя. А тепер ще й вибухи, що сталися у четвертому найбільшому місті країни.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фото: dpa

Хто б не підклав ці бомби, його метою було викликати страх і непевність у населення. Цей хтось, вочевидь, бажає дестабілізації ситуації в українській державі та суспільстві. У цьому на даний момент навряд чи є зацікавленість обох ворогуючих політичних таборів у країні.
Щодо нас на Заході, ми мусимо, насамперед, мати наступне на увазі: Україна – молода держава, з двадцятирічною історією незалежності, котра у багатьох відношення ще лише шукає власну ідентичність та місце у Європі. Будь-які дипломатичні зусилля, в тому числі ЧЄ з футболу, мають слугувати одній меті – стабілізації країни.
 


Оригінал: Nach den Anschlägen in der Ukraine: Bomben und Bedenken
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014