СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Оновлений канадійський фрегат відбув на підкріплення сил НАТО в Україні

30.12.2014 18:04:51
Автор: valeriy.drotenko 

Військовий фрегат «Фредеріктон» (на фото), котрий було нещодавно модернізовано, відбув 30 грудня з порту Галіфакс у Середземноморський басейн, на заміну сестринського корабля «Торонто».

Судно оснащене сучасним озбраєнням, засобами зв’язку та спостереження. На борту 250 чоловік команди, гелікоптер CH-124 Sea King, та авіаційний розрахунок. 


Оригінал: Upgraded Canadian frigate leaves to take part in NATO’s Ukraine force
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014