СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Atlantic Cruiser - інцидент вичерпано?

18.04.2012 14:21:00
Автор: Валерій Дротенко 

Одразу десяток шведських регіональних газет "в єдином пориві" написали "зачерствілу" новину про ніби-то завантажене зброєю для Асада німецьке судно, що зафрахтували українці. І в такому ж "єдиному пориві" статтю було оперативно замінено на оперативне зведення з Сирії, де про Atlantic Cruiser вже не згадувалося - мабуть, таки не підтвердилася версія щодо збройного вантажу і газети відізвали матеріал.


Оригінал: Misstänkt fartyg stoppat i Turkiet

Схожі публікації (8):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014