СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       І знову про "Матч смерті"

15.04.2012 17:00:00
Автор: Валерій Дротенко 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сповнений упевненості погляд, що, однак, дивиться "вдалечінь" (бо у вічі, мабуть, не випадає, з огляду на заготовлену брехню).
 
Колишній французький спортивний коментатор, П'єр-Луї Бас (на фото), котрий, як стверджує "Вікіпедія", у вільний від роботи спортивним коментатором час цікавиться історією, передусім, періоду німецької окупації, вельми принагідно з'явився зі своєю книгою про "Матч смерті" у Києві 1942 року - "Виграти, щоб померти".
Попри те, що самі факти поголовного розстрілу футболістів після подібних турнірів у німецькій окупаційній зоні в Україні вже давно було досліджено і спростовано (про що нещодавно писав "Тиждень" ), мсьє Бас, як це традиційно прийнято у французів, охоче приймає на віру російську історіографію, не переймаючись потребою перевіряти.
Так що, "їжмо", доки не протопчемо власну стежку до французької аудиторії і не доведемо, що:
- по-перше, "L'Ukraine _n'est_ pas la Russie"
- по-друге, що вже досить французам кпиняти німців - у їхніх двосторонніх відносинах, як кажуть, "правди не знайдеш" - вже час давно миритися;
- тим більше, не варто традиційно "ігнорувати" Україну, граючи на підсилення за її рахунок Польщі і Росії, аби лиш "насолити" німцям - цим "прийомам геополітики" вже давно час на звалище історії.
 
Дякуймо, що, бодай, у цій статті "Маріан" не прив'язало принагідно цю книжку до заборони прокату чергового зразка путінського агітпропу до ЧЄ-2012.
 
 


Оригінал: Kiev 1942 : le match de la mort
Рубрика(и): Матч смерті

Le Monde (France, French) Матч смерті (епізод 3/12)
Французькі репортери Matthieu Sartre і Stéphane Siohan не пол... 15.06.2012 17:00:38
Jeudi, Le (Luxembourg, French) Київ 1942: далека перемога
Люксембурзька преса надрукувала більш-менш зважену й вивірену... 07.06.2012 16:08:03
Basler Zeitung (Switzerland, German) Матч смерті – коментарі німецького історика
Німецькі медіа практично не насмілилися чіпати тему «Матчу см... 01.06.2012 11:52:34Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014