СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Сталкер 2: прев'ю нового релізу

11.04.2012 10:00:00
Автор: Валерій Дротенко 

 Українська студія GSC Gameworld, славетна також тим, що є розробником відомої комп'ютерної гри "Сталкер", успішно поновила роботу над проектом.

Як відомо, в кінці 2011-на початку 2012р. поширился чутки, що студія зачиняється у зв'язку з рейдерським наїздом (чи з інших причин).

Також, на галузевому порталі української IT-спільноти Developers.org.ua фігурувала інформація про те, що центр розробки має намір мігрувати до Грузії, де бізнес-клімат сприятливіший.


Оригінал: Stalker 2 je stále ve vývoji. Zhlédněte animace postav
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014