СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Триває суд на українськими "найманцями" у Лівії

09.04.2012 20:09:30
Автор: Валерій Дротенко 

 Почався процес над українськими ніби-то найманцями, котрих звинувачують у службі скинутому диктаторову Муамару Кадафі. Зокрема, їх звинувачують у тому, що саме вони скеровували ракетниці, з яких вівся вогонь по бойових літаках НАТО, які намагалися захистити цивільне лівійське населення.

Зі слів же самих звинувачуваних, вони прибули свого часу до Лівії за власною ініціативою, не маючи жодної підтримки своєї Батьківщини, на заробітки у нафтовому секторі.

Речник військ повстанців, Алі аль-Шейхі стверджується, що суд притримуватиметься версії про те, що звинувачувані були найманцями на службі режиму, якщо тільки не буде доведено інше.


Оригінал: Libyen - Ukrainischen "Söldnern" wird der Prozess gemacht

Схожі публікації (10):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014