СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Бізнес в Україні: "можливо все..."

08.04.2012 13:32:05
Автор: Валерій Дротенко 

 У переддень ЧЄ-2012 голандська "Телеграф" бере інтерв'ю у двох голандських підприємців, котрі вже встигли "обтертися" в нашій країні.

В цілому, матеріал відповідає дійсності - зокрема, обоє респондентів відзначають надзвичайно високий рівень корупційності, проти якої попервах вони ще намагалися боротися, однак, потім зрозуміли, що легше і простіше "робити, як усі".
З іншого боку, обоє одностайні у думці, що Україна - країна майже безмежних можливостей.


Оригінал: 'Alles kan bij zakendoen in Oekraïne'
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014