СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       "Професор Пі" був лікарем "проффесора" Януковича?

06.04.2012 11:46:15
Автор: Валерій Дротенко 

Австрійська "Тіролерцайтунг" (головно, інспіруючись матеріалами "Експресу") дісталася нашого "Професора Пі" - стаття вдало описує "злет і падіння" Андрія Слюсарчука - лже-хірурга, від рук якого загинуло 12 пацієнтів , однак, допускає неточність - у статті згадується, що він був особистим лікарем президента Януковича. На жаль (для більшості українців), це неправда. 

У якості першоджерела вказано Rena News


Оригінал: Ukrainischer Präsidentenarzt entpuppte sich als Hochstapler
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014