СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Відголоски україно-молдовської "енергетичної війни"

05.04.2012 13:11:27
Автор: Валерій Дротенко 

Продвжують із запізненням з'являтися повідомлення про те, що українська сторона звинувачувала молдовську у несанкціонованому заборі електро-енергії ( з 1 квітня попередній контракт вже втратив чинність), навіть зараз, коли конфлікт практично вичерпано і подальші поставки налагоджено і ніби-то  (принаймні, з офіційних заяв) урегульовано.

Прикро, але виглядає як пародія на російсько-українську газову війну. Особливо репліка Шкіля про те, що треба будувати ЛЕП на українську частину Бесарабію в обхід молдовської території, щоб, ніби-то, "мати можливість зайняти жорстку позицію у подібних ситуаціях з Молдовою" - її було ретрансльовано у молдовських, придністровських та румунських медіа у недвознавному контексті, аби подати Україну, котра уподібнюється Росії і тисне на слабших сусідів за найменшої можливості. 


Оригінал: Ucraina acuză din nou Republica Moldova de furt de energie electrică
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014