СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       ДСК у "Країні Фемен"

05.04.2012 9:47:19
Автор: Валерій Дротенко 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДСК у оточенні молодих українських студенток - "мов цап у капусті"; вочевидь, очі так розбіглися, що забув, для чого запрошений (фото - Гліб Гаранич, Reuters)

Французька Парі матч не змогла пропустити нагоду відзначити візит скандально відомого ДСК (Домінік Строс-Кан) до Києва бодай у своєму розділі "Фото галерея", зазначивши, що захід "надійно охороняли від проникнення демонстрантів, а також відфільтрували журналістів, котрі ставили б незручні питання".

Від себе додамо, що це у цивілізованому світі ДСК - остаточно скомпроментована фігура з уже, хай недалокого, але політичного минулого. А нашому Фонду Пінчука на втіху потішити свою природжену провінційну пиху черговим недешево-бюджетним заходом за участю знаменитості (начхати, якщо це скандальна знаменитість) - головне, що "ми можем сєбє ета пазволіть".

 

 

 

 

 

 


Оригінал: Au pays du Femen
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014