СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Українська націоналістична партія "Свобода" сповідує нацистську ідеологію

02.04.2012 13:00:00
Автор: Валерій Дротенко 

Один з авторитетних колумністів Майкл Гольдфарб, невідь з якої нагоди дає характеристику "Свободи", зосереджуючись на ультра-націоналістичному її популізмі.

До статті важко висловити чіткі претензії - її варто було б спершу дослівно перекласти. Чи то автори намагаються подати "збалансований" погляд, визнаючи неприпустимість однозначного очорнення Бандери і всього націоналізму. Автор ніби йде по мінному полю, приписуюючи УПА участь у голокості (без вказання кількості жертв і конкретних джерел, що це доводять), тут же - Кресівську різню (тут, зауважте, з наведенням вірогідної кількості жертв), тощо.

Можна до посиняви наводити численні приклади служіння євреїв в УПА як алібі щодо неучасті УПА в Голокості, однак, необізнана (і, вочевидь, небажаюча з цим бути обізнана) зарубіжна журналістська братія вперто приписує їй цей Голокост, "луплячи" усіх по башці, зокрема, префіксом "SS" у назві дивізії "Галичина", тощо.

"Рутенорум" лише сьогодні натрапив на ресурс, де було знайдено статтю - GlobalPost, там ще є багато статей контроверзійного для українського націоналізму значення і наслідків - закликаємо усіх небайдужих істориків та журналістів долучитися до конструктивної (!) критики статей.


Оригінал: Ukraine's nationalist party embraces Nazi ideology
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014