СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       "Освіження" пам'яті щодо брутальності української міліції

04.04.2012 11:14:41
Автор: Валерій Дротенко 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Данська "Екстрабладет" подає "освіжений" огляд тих "атракцій", які чекають в нашій благословенній країні на пересічного данського (і не лише) футбольного фаната, себто брутальний омон та гопніків: перший, на радощах, що його, мов цербера, спустили з налигача, лупить усіх підряд, не розбираючи між дійсно футбольними хуліганам і рештою, котрим просто "не поталанило" сидіти на тих місцях, повз які біжить, розмахуючи кийками, омон; на других скаржаться ті данці, котрі мали честь прожити в нашій країні бодай кілька років.

Тому данські фанати, попри, як мінімум, дві гри за участю національної збірної - у Львові та Харкові, вже вирішили, що базуватимуться у Польщі, котра для їхніх ключових осіб є уже звіданою та схаленою територією: до Львова вони поїдуть автобусом ("якраз буде кілька годин, щоб вивчити речівки та пісні"), щодо Харкова, приїзд взагалі під питання. У будь-якому разі, фанати планують мінімізувати реквізит у плані кількості барабанів/дудок/тощо, і налаштовані на мінімальну тривалість присутності, буквально "автобус-прожогом і тихенько до трибун-відіграли - назад в автобус".

Більшість опитаних фанатів підкріплюють свої побоювання численними відео (доступними з найрізноманітніших ракурсів і на багатьох сайтах), де красномовно видно, як любить "розгулятися" наш футбольний спецназ.


Оригінал: Se her roligans: Velkommen til Ukraine

Схожі публікації (3):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014