СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Звірський злочин збудив лавину народного гніву в Україні

29.03.2012 11:11:12
Автор: Валерій Дротенко 

Ось і перший високоякісний допис у справі Оксани Макар - Рудольф Герман, як і належить статечному знавцю, стисло і влучно вводить для німецькомовної аудиторії поняття "мажор", а також підкреслює, що Янукович може скільки завгодно терендіть в усі мікрофони про незалежність судів у справі Тимошенко, розводячи руками і бідкаючись, що вплинути на них він (голова держави, себто, головний мажор) не може, тоді як у справах куди більш кричущих "мажорчикам" набагато дрібнішого штибу вдається уникати покарання через симолічні вироки судів, на які вони, за логікою, теж не повинні були б мати жодного впливу.


Оригінал: Abscheuliches Verbrechen weckt Volkszorn in der Ukraine

Схожі публікації (16):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014