СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Віктор Балога, "шеф секретаріату Президента України" - "Зарядка!"

15.02.2012 20:44:15
Автор: Валерій Дротенко 

"Це ще нікого не вбивало і добре для здоров'я". Він радить своїм співвітчизникам боротися проти морозів виконанням фізичних вправ. Тим часом, ця зима забрала в Україні понад 150 життів.
Вочевидь, переклад з матеріалу "Української Правди" (ред.).

Вочевидь, на Courrier International збереглися застарілі відомості про пана Балогу - там його досі вважають головою АП, хоча він уже третій рік поспіль очолює МНС.


Оригінал: Viktor Baloga, chef du secrétariat du président ukrainien - Pratique
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014