СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Голосування Ради Безпеки ООН по MH17 – сьогодні увечері, о 23:00

21.07.2014 11:29:59
Автор: valeriy.drotenko 

Нью Йорк – Рада Безпеки ООН засідатиме та прийматиме резолюцію з приводу авіакатастрофи о 23:00 у понеділок увечері. Про це повідомив Посол Британії при ООН Мар Лайлл Ґрант.

Текст резолюції було підготовлено Австралією, що вже викликало бурю звинувачень з російського боку. Після того, два пункти документу було дещо змінено, повідомляє Ґрант. Навіть попри це, російський посол Віталій Чуркін не розкриває усіх карт. Зі слів Ґранта, «довелося» проводити додаткові консультації увечері в неділю. Вдалося досягти певних домоленостей , однак, подивимося, як все складеться у понеділок увечері», - повідомило ИТАР-ТАСС. 


Оригінал: Stemming VN-Veiligheidsraad om 21.00 uur
Рубрика(и): MH17

Схожі публікації (8):
BNR Nieuwsradio (Netherlands, Dutch) Звільнення Цемаха для нідерландської сторони насправді болісне, а не тривожне
Уже кілька вітчизняних ЗМІ, далеко не останньої гільдії, розм... 05.09.2019 17:44:34Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014