СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Британський прем'єр вимагає реформування Європейського суду з прав людини

25.01.2012 2:05:07
Автор: Валерій Дротенко 

Девід Кемерон звинувачує суд у зайвому перегляді вироків національних судових установ, що цілком заслуговують на довіру.

Кемерон попереджує, що продовжуючи у тому ж дусі, Європейський суд ризикує скотитись до рівня "суду дрібних претензій", що, однак, не справляється з дійсно серйозними порушення прав людини, якщо лиш суд не вдасться до реформ.

Одним з приводів до заклику стало минулотижневе рішення Суду, що скасовувало постанову про депортацію ісламістського духовника Абу Катади до Йорданії - це скасування вже здійняло хвилю обурення у Британії.тщеу

Окрім цілком конкретних пропозицій і нових засад функціювання Суду (детальніше - у оригінальній статті), британський прем'єр зазначає, що пріоритет має бути надано кричущим скаргам про порушення прав людини у тих країнах, де немає довіри до національних судових установ, зокрема Росії, України, тощо. Так, скарги з Росії складають наразі близько 26.6% усієї черги позовів до розгляду.

Британці налаштовані завершити формальну частину запропонованих ними реформ до 2014 року - саме до цього терміну триватиме нинішнє головування Британії у Раді Європи.


Оригінал: David Cameron calls for reform of European court of human rights
Рубрика(и): Human rights

Berliner Morgenpost (Germany, German) "Путінизація" Східної Європи
Welt аналізує останній звіт Freedom House щодо згортання чи п... 06.06.2012 7:18:22
Local - Rhineland, The (Germany, English) Німеччина докоряє Україні за розправу над політичними опонентами
Підбито резюме візиту головного німецького обмудсмена Маркуса... 13.04.2012 11:55:00Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014