СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Данці побоюються "небезпечного, поганого і дорогого" ЧЄ

18.01.2012 10:02:24
Автор: Валерій Дротенко 

Ціни на готелі в Україні до ЧЄ 2012 підскочать у 15 разів.

Розпродаж квитків на матчі Данії під час футбольного чемпіонату в Україні, що пройде цього літа, йде так повільно, що Данська футбольна асоціація (ДФА - DBU) збирає надзвичайну (кризову) нараду у п'ятницю. Про це пише впливовий данський часопис "Politiken".

Як правило, данські уболівальники подорожують поряд з національною збірною аж до фіналу чемпіонату, зокрема, тоді, коли та уперше виграла кубок - 1992 року. Однак, цього разу може так скластися, що національній збірній бракуватиме фан-підтримки. Виною тому - надто дорогі готельні місця, і взагалі брак місць для ночівлі в усіх чотирьох українських містах, що приймають Євро-2012.

Так, у хостелі "Компас" ночівля 3 червня коштує 10 євро, однак за кілька днів потому її вартість злітає до 156 євро, тримаючись на тому ж рівні аж до фіналу чемпіонату.

"Ми бачили місця з жахливими цінами, у які неможливо було повірити, ті хазяї можуть стати мільйонерами за тиждень лише якщо у них є вільні місця. Наразі, ми з'ясовуємо, чому склалася така ситуація, маючи намір поінформувати фанів потому і допомогти їм", - каже Бу Грьон Іверсен, головний бухгалтер ДФА у інтерв'ю "Politiken" (впливовий данський часопис).

Разом з ДФА, посольство Данії в Україні готує брошюру, що міститиме практичні поради щодо перебування в Україні, описуватиме деякі туристичні принади країни, спростовуватиме міфи про країну, а також надаватиме інформацію про "нормальні" ціни.

Хоча, теоретично, цим мала б перейматися приймаюча сторона (ред.).


Оригінал: Danskere frygter "farligt, dårligt og dyrt" EM
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014