СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Одержимий грудьми своїх падчерок, він їх торкався

13.01.2012 8:00:00
Автор: Валерій Дротенко 

У бельгійському Намюрі судять вихідця з України за приниження падчерок, хоча непоодинокими були подібні випадки й щодо сусідок.

Звинувачуваному важко зрозуміти суть претензій до нього та предмет процесу - він не бачить протиправності у своїх діяннях. Понад те, він нахабно стверджує, що "лапати дівок" за груди на його рідній Україні розцінюють як комплімент жіночій красі.

Хоча, суддя висловлює сумніви у "автентичності" цього методу "комунікації" симпатій.

Однак найбільше нас має обурювати те, що адвокат підсудного - здавалося б, людина освічена, теж осідлав цього коника: месьє Ніколя Дево стверджує, що "в Україні - це правда, - панує певна сексуальна свобода і чоловікам дозволено більше, саме вони там вирішують усе, тоді як жінки виглядають доступнішими і терплячими до подібного панібратства, яке, між іншим, існувало колись і у нас(ред. - у Бельгії)...".

Хто візьметься "просвітити" пана Дево і, водночас, спростувати цю принизливу для країни брехню?


Оригінал: Obsédé par les seins, il les touchait
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014