СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Чехія розробляє маршрути транспортування азербайджанської нафти

12.01.2012 7:15:00
Автор: Валерій Дротенко 

Чеська республіка всерйоз розглядає можливість диверсифікації джерел нафти, що транспортується відповідною ділянкою нафтогону "Дружба", оскільки ідея транспортувати виключно російську нафту перестала себе виправдовувати.

Чехи хочуть спробувати купувати нафту в Азербайджану і транспортувати її морем, перевалюючи через одеський порт і далі - нафтогоном "Одеси-Броди" та Словаччину до своїх НПЗ у Кралупах.


Оригінал: Česku se rýsuje další ropná cesta, vede z Ázerbájdžánu
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014