СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       ЧЄ в Україні: наскільки добровільні "добровольці"?

03.01.2012 15:56:00
Автор: Валерій Дротенко 

Автор(и) оригіналу: Frank Hellmann , Nina Jeglinski

У той час, як оргкомітет ЧЄ-2012 у особі Маркіяна Лубківського нахваляється, що конкурс волонтерів до чемпіонату становить 6.5 кандидатів на місце, опитані німецькими журналістами студенти зізнаються, що волонтерами вони стають "добровільно-примусово": комусь обіцяють "прихильність" при здачі диплому, що, вочевидь, з огляду на українські реалії та ВУЗівську практику і традиції, майже автоматично означає "неприхильність" до тих, хто відмовиться бути "добровольцем".


Оригінал: Fußball-EM in der Ukraine: Die Freiwilligen helfen nicht ganz freiwillig
Рубрика(и): Волонтери
Відповідність дійсності: правда
Дата огляду: 03.01.2012 18:21:43
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014