СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Румунська R&B зірка співатиме в Одесі на концерті для багатіїв

31.12.2011 12:23:23
Автор: Валерій Дротенко 

Вочевидь, поцінувачі румунської світської хроніки неабияк пишаються тим, що їхніх доти мало кому відомих зірок стали запрошувати на приватні концерти до України, де бариги, яким з неба падають гроші, не замислюються, кого і що вони слухають (а також, за який гонорар).
Оригінал звертає особливу увагу на вартості сукні, інкрустованої 1250 кришталями Сваровскі та напівдорогоцінного каміння.
Я ж особисто поставив під сумнів R&B-ішність її напряму, хоча вже з перших акордів угадується румунське аранжування (Акцент чи Моранді?).


Оригінал: Anda Adam va purta o rochie de un sfert de milliard de Anul Nou!
Рубрика(и): Світська хроніка , Марно(-трат-)славство
Відповідність дійсності: переважно правда
Дата огляду: 31.12.2011 22:49:54

Στόχος (Greece, Greek) Українка встановила цікавий світовий рекорд
Прямо у етері одного з англомовних грецьких ТБ-каналів PRO Ne... 15.10.2016 9:36:00Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014