СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Українські шахтарі: блюз чорних облич

30.12.2011 9:17:00
Автор: Валерій Дротенко 

Автор(и) оригіналу: Laurent Geslin

Стаття франко-бельгійського часопису влучно описує умови праці та інші життєві реалії простих людей Донбасу, однак якось надто м'яко обходить "гострі кути". Чого варте закінчення:


Український президент вдало маневрує між олігархами та різними кланами у держапараті, однак йому, водночас, слід навчитися чути голоси громадян.

Тобто, віра у "доброго" Януковича ще не по всій Європі "розсмокталася". Крім того, ніяк не дочекаємось, коли ж бельгійці почнуть у мас-медіа згадувати про спільні сторінки в історії дореволюційної індустріалізації в Україні - стаття фокусується на Донбасі, однак, бодай слово хоча б про Г'юза, не кажучи вже про інших...


Оригінал: Mineurs ukrainiens: le blues des gueules noires
Відповідність дійсності: переважно правда
Дата огляду: 31.12.2011 0:01:59
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014